Kwasi verslaat Wisse bij GLORY 107 en heeft nu wereldtitels in twee klassen

Advertisement

Chico Kwasi heeft vanavond, zaterdag 25 april, in de Rotterdamse Ahoy geschiedenis geschreven bij GLORY. De in Purmerend geboren Surinaamse kickbokser won bij GLORY 107 in de finale van Donovan Wisse uit Suriname. Kwasi is de derde kickbokser ooit met wereldtitels in twee verschillende gewichtsklassen.

Wisse gold door zijn zeven wereldtitels op voorhand als favoriet. In de eerste ronde kreeg Wisse nog de meeste jurystemmen, maar daarna draaide Kwasi het om. In de tweede ronde incasseerde Wisse een rake trap op zijn hoofd, waarna Kwasi hem in de derde ronde een harde stoot op zijn kin gaf.

Na vier spannende rondes stond het gelijk in Ahoy, waardoor een allesbeslissende vijfde ronde volgde. Daarin Kwasi zijn één jaar oudere opponent de baas. Een split decision van de jury viel uit in het voordeel van Kwasi, die het van vreugde uitschreeuwde in de ring.

“Ik heb het onmogelijke gedaan. Mensen dacht dat ik gek was, maar ik het gewoon gedaan.” Wisse verliet teleurgesteld de ring.

‘The Dreamchaser” is na vijf jaar zijn wereldtitel in het middengewicht kwijt. Wisse was al kampioen sinds 4 september 2019 en veroverde in totaal zeven titels.

=

error: Kopiëren mag niet!