Barcelona roept La Liga-voorzitter Javier Tebas op om te stoppen vanwege de corruptiesaga

Barcelona heeft maandag La Liga-president Javier Tebas opgeroepen om te stoppen wegens “valse” beschuldigingen die naar verluidt door hem zijn geuit over hun scheidsrechterscorruptiezaak.
Vorige maand werd de Catalaanse club beschuldigd van corruptie nadat betalingen van meer dan 7,3 miljoen euro ($ 7,8 miljoen) aan een bedrijf dat eigendom was van een voormalige hoofdscheidsrechter werden ontdekt.

Vorige maand zei de club dat ze Jose Maria Enriquez Negreira, de voormalige scheidsrechter en ex-vicevoorzitter van de scheidsrechterscommissie van de Spaanse voetbalfederatie (CTA) tussen 1994 en 2018, betaalden voor rapporten en advies met betrekking tot scheidsrechters.

In de verklaring van maandag beweerde een gekneusd Barcelona dat ze het slachtoffer waren “van een media-lynchpartij voor iets dat nooit is gebeurd – Barça heeft nooit scheidsrechters omgekocht”.

Naast de club en Enriquez Negreira worden twee van de voormalige voorzitters van de club, Josep Maria Bartomeu en Sandro Rosell, geconfronteerd met dezelfde beschuldiging van corruptie.

error: Kopiëren mag niet!