Voordat ze in 2009 haar debuut maakte in Bollywood, stapte Jacqueline Fernandez de glamourindustrie binnen als model. En ze houdt van elke kans die haar terugbrengt naar de catwalk. De actrice geeft toe dat ze de afgelopen 15 jaar veel over zichzelf heeft ontdekt.
In een interview met Hindustan Times vertelt Jacqueline openhartig over haar terugkeer naar de catwalk als showstopper voor ontwerper Kanika Goyal tijdens de Blenders Pride Fashion Tour in Chandigarh, waar ze haar stem vond via mode en haar Bollywood-carrière.
Eerder deze maand liep Jacqueline over de catwalk voor ontwerper Kanika Goyal tijdens de Blenders Pride Fashion Tour in Chandigarh. Het evenement werd georganiseerd in samenwerking met de Fashion Design Council of India (FDCI).
“Het voelt echt geweldig om terug te zijn. Het is bijna als thuiskomen – over de catwalk lopen. Ik zie zoveel bekende gezichten. En natuurlijk voel ik me erg bevoorrecht om deel uit te maken van de Blenders Pride Fashion Tour. Er zijn zoveel iconische momenten die ze hebben gecreëerd, en het voelt zo speciaal. Het is geweldig om te zien hoe dit platform gevierde ontwerpers als Kanika, stijliconen en creatieve visionairs samenbrengt om een meeslepende mode-ervaring te creëren”, vertelt Jacqueline ons over het lopen over de catwalk.