Brits acteur Idris Elba bekeurd voor te hard rijden op scooter

Idris Elba, bekend van zijn rollen in de series Luther en The Wire, reed 13 kilometer per uur te hard door Londen met zijn scooter. De zaak werd versneld afgehandeld nadat zijn advocaten verklaarden dat de boete nooit was aangekomen.

Idris Elba is bekeurd, omdat hij in Londen te hard reed op zijn scooter. Terwijl een snelheidslimiet van 32 kilometer per uur gold, reed de acteur 45 kilometer per uur.

Volgens de BBC heeft Elba de flitspaal geactiveerd op de ochtend van 21 juni. De acteur kreeg een boete van 147 pond opgelegd door de rechtbank van Westminster. Ook moest hij 110 pond betalen aan gerechtskosten en nog eens 59 pond verplichte toeslag.

Een woordvoerder van de politie bevestigt aan de BBC dat Elba zelf toegeeft dat hij de bestuurder was op dat moment. In eerste instantie betaalde Elba de boete echter niet.

error: Kopiëren mag niet!