Standhouder Haroen: “Wat zal 2026 voor ons betekenen?”

“Het is een nieuw jaar, ik hoop dat de verkoop van het jaar veel makkelijker gaat”, zegt Haroen. 

“Het is niet voor het eerst dat ik dit uitspreek, maar wij hebben die nuchtere tijd nodig. Alles is duur geworden en je kan niets voor je zelf doen, je werkt en de uitkomst daarvan moet je ook weer aan je werk besteden. Ik heb oud op nieuw niet echt kunnen genieten zoals ik altijd heb gedaan, maar mijn gezin heeft behoorlijk kunnen eten en dat is belangrijk. Maar ik mis wel die oude tijden waarin ik uiterst heb kunnen genieten”, zegt Haroen. 

“Ik hoop alleen dat het jaar 2026 wel een betere optie voor mij kan brengen en voor de mensen die het heel hard nodig hebben. Men kan tijdelijk of probeert dagelijks normaal te leven, maar er zijn nog vele uitdagingen in het land waarvan men niet weet hoe anderen het meten overleven.” 

“Ik kan alleen mijn best doen om er het beste van te maken van het jaar, als standhoudster kan je ook niet veel doen”, zegt Marijke. 

“Ik ben vrouwspersoon en ik zeg het je, het is veel moeilijker voor ons als vrouwen, maar wij moeten het redden. Ik hoop alleen dat het jaar zonder drama verloopt en veel meer geluk brengt, trouwens dat willen velen maar het meest dat je voor jezelf vooruit gaat. Als je dat niet doet, gaan mensen binnen je gezin ook niet vooruit kunnen”, zegt Marijke.

“Tot zo ver kijk ik wat ik kan doen als standhoudster, maar hoop dat er een betere optie van buiten komt.”  

(Foto: ter illustratie)

TM

error: Kopiëren mag niet!