De politie van Meerzorg is vanochtend, dondedag 4 december, een grootschalige opsporingsactie gestart nadat tussen 04.00 en 06.00 uur drie arrestanten uit het cellenhuis waren ontsnapt. Het gaat om de verdachten Jana Guillermo, Pinas Orlando en Jannike Juniour, die allen waren ingesloten voor diefstal met geweld.
De drie arrestanten zouden op nog onbekende wijze het cellenhuis hebben verlaten zonder dat het personeel dit onmiddellijk opmerkte. Pas tijdens de ochtendcontrole werd de ontvluchting ontdekt, waarna direct alarm werd geslagen.
De politie is bezig met het verzamelen van camerabeelden, het horen van personeel en het uitkammen van de omgeving om te achterhalen hoe de arrestanten konden ontsnappen. Er is inmiddels een landelijke opsporing uitgezet.