Een oma en twee kleindochters, A.A. en A.I., hebben woensdag 12 november bij de politie Houttuin aangifte gedaan tegen stiefvader S.N. en halfbroer G.W.
Uit het politieonderzoek is gebleken dat S.N. een relatie heeft met de moeder van A.L. en A.A. Maar, omdat S.N. veel jonger is dan de moeder, zijn partijen het niet eens met die relatie. Daarnaast ontstaat er heel veel spanning binnen de familie, omdat S.N. alles bepaalt en/of wil bepalen.
Op de bewuste dag bekogelde stiefvader S.N. een van de dochters met stenen, waardoor zij letsels aan haar rechterarm opliep. Halfbroer G.W. bracht vernielingen aan een durotank aan en aan een wand van de woning van zijn zus.
Eerder waren de twee schoonzoons (man van A.L. en A.A) in verzekering gesteld voor mishandeling van hun schoonmoeder.
De laatste spanningen zijn ontstaan vanwege de bouw van een schutting, waardoor de moeder geen gebruik kan maken van een gezamenlijke inrit.
Naar aanleiding van de laatste aangifte van 12 november zijn de stiefvader en halfbroer op vrijdag 13 november aangehouden en in verzekering gesteld.