Bij de verkiezingen van 25 mei zijn enkele kandidaten opvallend laag geëindigd in de stemmenaantallen. Hieronder vindt u de top 25 grootste verliezers, gebaseerd op het laagste aantal behaalde stemmen. Deze kandidaten, verdeeld over verschillende partijen, wisten minder dan 100 stemmen te behalen.
Top 25 Grootste Verliezers:
- DA’91 – KASANWIDJOJO MARIANE PARNIE (14) – 57 stemmen
- A20 – IMANSGERADI WINISH SCALERIA POEGIESRIDARIE (20) – 57 stemmen
- A20 – HARDJOPAWIRO GRACIÈLLA EYDIE ARIANI (8) – 57 stemmen
- B.E.P. – LINDVELD REFAJA CHERELLE CAROLIEN (4) – 59 stemmen
- N.P.S. – BISHAR RAJEN PREWIEN (15) – 60 stemmen
- PL – PAWIROREDJO RISTIE WAGIRIN (31) – 60 stemmen
- ABOP – RAMADHIN ANDJELIE (36) – 61 stemmen
- ABOP – PRESIERIE NICOLAAS (41) – 61 stemmen
- ABOP – KANAPE JOSAFAT OBED (11) – 61 stemmen
- OPTSU – BHOLA RAWIENDATH (4) – 62 stemmen
- N.P.S. – PENGEL SJACHNAZ ASTRIA (20) – 62 stemmen
- ABOP – MAGHOE SOENIEL (29) – 63 stemmen
- B.E.P. – FAINI AGAMMATIE (35) – 64 stemmen
- PL – WAGIMIN RUDI SOEMIRIN (47) – 64 stemmen
- N.P.S. – MAC-DONALD HENRY LEONARD (44) – 66 stemmen
- B.E.P. – KANAPÉ REMI RICHARD (13) – 68 stemmen
- ABOP – KING DYLON GARY (14) – 70 stemmen
- PL – TOJOSEMITO DORIEN (16) – 70 stemmen
- B.E.P. – LINGA NITA (32) – 70 stemmen
- VHP – SIMSON LEANDRO PATRICK CLIFTON (49) – 70 stemmen
- ABOP – PIERRE GUERLINE GEDNA (16) – 72 stemmen
- B.E.P. – GOEDEWACHT RUELA ASNA ROVANEY (23) – 72 stemmen
- A20 – ALFAISI STEVEN (13) – 73 stemmen
- N.P.S. – KING GERDA AGNES (16) – 74 stemmen
- A20 – KUK SAMUËL HENDRIK (51) – 75 stemmen
Analyse:
Deze lijst laat zien dat vooral kleinere partijen en onafhankelijke kandidaten moeite hadden om voldoende stemmen te verzamelen.
De laagst scorende kandidaat, Mariane Parnie Kasanwidjojo van DA’91, kreeg slechts 57 stemmen, wat haar tot de grootste verliezer van deze verkiezingen maakt. Ook kandidaten van partijen zoals A20 en BEP zijn sterk ondervertegenwoordigd in de uitslag.
Het is opvallend dat sommige kandidaten van grotere partijen, zoals VHP en NPS, ook in deze lijst voorkomen, wat mogelijk wijst op een gebrek aan campagnemiddelen of naamherkenning.
Deze uitslag onderstreept het belang van een sterke campagne en een duidelijke boodschap om kiezers te overtuigen. Voor de volgende verkiezingen zullen deze kandidaten en partijen ongetwijfeld strategieën moeten herzien om een betere positie te behalen.
