Nora Fatehi en Jason Derulo werken samen voor cross-culturele ‘Snake’

Nora Fatehi en Jason Derulo mengen oosterse en westerse invloeden. Op donderdag 16 januari bracht het duo hun single “Snake” uit, die Oost-Aziatische en Indiase geluiden combineert met westerse pop.

“‘Snake’ is een droomproject van mij en ik ben heel blij dat ik dit exotische nummer eindelijk met de wereld kan delen”, aldus de 32-jarige Bollywoodster in een verklaring. “Samenwerken met Jason Derulo is een ongelooflijke ervaring geweest – zijn artistieke talent als artiest bracht precies de energie en magie die ik voor ogen had voor de videoclip.”

Ze voegde toe dat ze voor het nummer “futuristische Marokkaanse invloeden fuseerden met urban stijlen, waardoor een krachtige showcase van dans en expressie ontstond zoals nooit tevoren.”

In een verklaring noemde de 35-jarige “Glad U Came”-muzikant Fatehi een “echte creatieveling die bereid is de grenzen van de norm te verleggen.” “We wilden iets nieuws en fris maken dat genres overstijgt voor een nooit eerder gehoord geluid,” zei Derulo.

Derulo zingt vervolgens: “She looking right in them tights / She got nothing beneath / As soon as I catch a vibe ima put that a– to sleep.”

Naast de single deelde het duo een videoclip, die werd geregisseerd door Abderrafia Elabdioui en werd gefilmd te midden van de prachtige landschappen van Marokko. Het visuele verhaal creëert een meeslepende reis die een moderne en futuristische kijk biedt op oosterse esthetiek en buikdansen en Bollywood-invloeden bevat.

error: Kopiëren mag niet!