âSean Combs is een monster.â Met die woorden begint de trailer van een nieuwe documentaire over Sean – Diddy – Combs. De documentaire bevat nooit eerder vertoonde beelden van de van seksueel geweld en sekshandel beschuldigde Amerikaanse rapper.
âDiddy: the making of a bad boyâ gaat op 14 januari in premiĂšre op de Amerikaanse streamingdienst Peacock.
Eerder deze week werd een eerste trailer vrijgegeven van de 90 minuten durende documentaire over de opkomst én abrupte val van de Amerikaanse rapper.
De 55-jarige Combs werd in september 2024 gearresteerd en aangeklaagd voor vermeende sekshandel, afpersing, seksueel misbruik en transport met het oog op prostitutie. âSean Combs is een monsterâ, zegt advocaat Lisa Bloom, die een aantal van Combsâ beschuldigers vertegenwoordigt.
De documentaire vertelt het verhaal van Combsâ vroege jaren en zijn âtransformatieâ naar Puffy en vervolgens naar Diddy, âmet een cruciaal inzicht in de krachten die de man vormdenâ, zo stelt Peacock in een persbericht.
Volgens de streamingdienst bevat de documentaire naast âexplosieve detailsâ ook exclusieve interviews over zijn âinner circleâ. Kijkers krijgen onder meer zijn voormalige lijfwachten, een jeugdvriend en een stagiair te horen. Daarnaast komt ook zanger en producer Al B. Sure! aan bod. Hij was Combsâ labelgenoot bij Uptown Records.
Tot slot bevat âDiddy: the making of a bad boyâ ook nooit eerder vertoonde beelden van Combs die aan het feesten is, thuis en in de studio. âElke keer dat een studio of kamer âroodâ was, had hij er seksâ, beweert een onbekende man in de trailer. âSommige van de meisjes die bij hem in de kamer waren, waren zeker minderjarig.â

