Restaurants in New York City worden geconfronteerd met terugslag

Restaurants in New York City worden geconfronteerd met terugslag omdat een tijdslimiet van 90 minuten een slechte smaak in de mond van de gasten achterlaat

Diners in New York City voelen de druk van strikte tijdslimieten, aangezien restaurants tafels van 90 minuten blijven opleggen.

Restaurants in New York City krijgen te maken met toenemende terugslag als gasten klagen over strikte tijdslimieten van 90 minuten voor hun maaltijden.

Terwijl de beperkingen voor het eerst werden ingevoerd om de beperkte ruimte en personeelsbezetting aan te pakken op het hoogtepunt van de COVID-19-pandemie, hebben veel eetgelegenheden de praktijk voortgezet om de winst te vergroten door snel van tafel te wisselen.

Andrew Rigie, uitvoerend directeur van NYC Hospitality Alliance, zei dat hij sympathiek staat tegenover de noodzaak om de rollen om te draaien, maar merkte op dat er ook behoefte is aan gastvrijheid.

Diners voelen zich gehaast en ontevreden, waarbij een klant beweert dat er “zoveel andere keuzes zijn in New York.” Het valt nog te bezien of het beleid na de pandemie van kracht zal blijven.

error: Kopiëren mag niet!