“Het jaar 2025 eindigde in drama en het nieuwe jaar is ook begonnen met drama, maar dat moet je helemaal niet afschrikken”, zegt Hedwig. De man, die dagelijks haar producten langs de straat verkoopt. geeft tegenover Dagblad Suriname aan dat men nuchter moet denken alvorens stappen te nemen.
“Het leven is moeilijk en kan je op een bepaald moment heel ver weg brengen, maar probeer nuchter te denken en als het niet werkt ga je op zoek naar hulp. Na alle gevallen hoop ik wel dat er andere stappen worden gezet om mensen te helpen.”
“Het is een feit bij mannen dat zij niet echt naar hulp zoeken als het gaat om emotie, maar ik hoop dat vele mannen er nu anders over denken. Ik ben man en ik weet dat mannen zich niet schamen om te vragen naar financiële hulp of om te lenen, maar als het gaat om emotie weet ik hoe ik mezelf moet uiten.”
“Het is een zware stap voor een ieder, maar het is iets dat velen moeten doen”, aldus Hedwig.
De standhouder besloot om op de eerste dag van dit nieuwe jaar mee te doen met de verkoop. “Je moet je hossel zoeken om uit te komen, ook al werk je niet de hele dag, maar probeer tenminste iets te maken voor de dag om met een gerust hart verder te gaan voor de dag. Er zullen heel wat dingen komen die je zullen demotiveren, maar aan het eind moet je denken waar voor je er bent en wat je van je zelf wil maken. Als man kun je van alles, maar als zoon, vader, echtgenoot ben je er niet alleen. Dus je gaat moeten hosselen om het verder te redden, geldt ook voor de vrouwen”, benadrukt Hedwig.
Hij verkoopt groenten en vis langs de straat en hoopt in februari te starten met de verkoop van goederen uit het buitenland. “De verkoop van groenten gaat niet zoals ik het wilde, dus hoop dat mijn andere idee de aanloop triggert. Als het bij de ene niet gaat, ga je het bij de ander moeten proberen”, benadrukt Hedwig.
TM
