Mexicaanse president Sheinbaum dient aanklacht in tegen man die haar betastte 

De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum dient een aanklacht in tegen een man die volgens haar “dronken” was en haar dinsdag lastigviel. Ze noemt het incident “een aanval op alle vrouwen”.

De man werd ’s nachts gearresteerd, aldus burgemeester Clara Brugada van Mexico-Stad, en zit vast bij de afdeling Onderzoek Seksuele Misdrijven.

Het incident vond dinsdag plaats toen een man zich door een menigte heen brak die Sheinbaum in Mexico-Stad begroette en haar leek te betasten, zo blijkt uit virale beelden van het incident.

De video toont een man die Sheinbaum benaderde. Hij leek haar borst aan te raken en haar te proberen te kussen. Het incident eindigde toen een van haar belangrijkste medewerkers tussenbeide kwam.

error: Kopiëren mag niet!