Premier Kamla Persad-Bissessar van Trinidad en Tobago heeft de vissersgemeenschap van het land gewaarschuwd zich niet buiten de territoriale wateren van Trinidad en Tobago te begeven.
Zij herhaalde tevens de steun van het land aan de Amerikaanse drugsoorlog in de regio.
“Ik zag dat sommige internationale media beweren dat Trinidad en Tobago een land van vissers is. Niets is minder waar. We hebben vissers, maar we hebben ook industrieën en andere vormen van inkomsten. De indruk wordt gewekt dat vissers uit Trinidad en Tobago uit zee worden gebombardeerd. Trinidad is geen doelwit. Tobago is geen doelwit”, vertelde ze dinsdag aan verslaggevers ter afsluiting van een bezoek aan het zustereiland.
De families van twee Trinidadianen, die naar verluidt slachtoffer waren van de Amerikaanse bombardementen, hebben sindsdien aangifte gedaan van “vermiste personen” bij de politie.

