Chinese auto’s stelen de show op DSB Autobeurs

Het afgelopen weekend was het druk op het terrein van de DSB Bank. De Bigi Yari Autobeurs trok veel bezoekers, vooral door de opvallende aanwezigheid van Chinese automerken zoals Riddara, BYD, Omoda, Jaecoo en Chery. Deze auto’s bieden veel luxe en moderne snufjes, maar kosten gemiddeld USD 15.000 minder dan bekende merken uit Japan, Korea of Amerika.  

De beurs was onderdeel van de viering van het 160-jarig bestaan van de DSB Bank.

“De belangstelling was enorm. Mensen zijn verrast door de kwaliteit van de Chinese auto’s. Sommigen ontdekten dat een nieuwe Chinese auto goedkoper is dan een tweedehands SUV. Dat zegt veel over hoe de markt verandert”, zegt een medewerker van DSB.

Een bezoeker Shalini T. (35 jaar) zegt tegen een verslaggeefster van Dagblad Suriname: “Ik kwam eigenlijk kijken voor een tweedehands auto, maar nu twijfel ik. Die Chery ziet er goed uit, heeft alles wat ik nodig heb en is betaalbaar. Ik ga zeker nog een keer langs bij de dealer.”

De Surinaamse automarkt lijkt in beweging. Steeds meer dealers nemen Chinese merken op in hun aanbod. De toekomst van autorijden in Suriname wordt steeds interessanter.

error: Kopiëren mag niet!