Agenten van het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) hebben dinsdag 9 september de twee 30-jarige verdachten S.Y. en D.E. voor woninginbraken aangehouden, waarna zij ter voorgeleiding werden overgedragen aan de politie van het bureau Latour.
Het tweetal kwam in beeld, nadat de 57-jarige benadeelde J.S., aangifte had gedaan op het politiebureau Latour. Volgens de aangever werd hij, dankzij zijn camerasysteem, telefonisch in kennis gesteld dat er dieven in zijn woning waren. De inbrekers zijn gingen er vandoor met een spaarpot inhoudende een onbekend geldbedrag aan SRD munten.
Uit een ingesteld onderzoek van de politie is gebleken dat deze verdachten zich meermalen schuldig hebben gemaakt aan verschillende inbraken in de omgeving van Latour. De verdachten, die in een personenauto nabij Gorba’s Place zaten, konden door het RBTP in de boeien geslagen worden. Het voertuig waarmee zij zich verplaatsten, is in het belang van het onderzoek in beslag genomen.
De politie sluit niet uit dat er nog meer aangiftes zullen volgen.
De verdachten S.Y. en D.E. zijn na afstemming met het Openbaar Ministerie hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.