Drake livestreamt ‘Somebody Loves Me’ winactie met Kai Cenat tijdens Kendrick Lamar-show in Toronto

Drake deed donderdagavond 12 juni live mee met Twitch‑streamer Kai Cenat tijdens Kendrick Lamar’s concert in Toronto. Ze reikten in totaal $300.000 uit aan twintig creatieve makers – ieder ontving $15.000 – om hun ideeën voor de muziekvideo van “Somebody Loves Me” te realiseren.

Fans hadden hun korte treatments (30–60 sec.) vóór 24 mei ingediend. Cenat liet weten dat ze de livestream een dag uitstelden om de inzendingen grondiger te beoordelen.

Tijdens de uitzending selecteerden ze hun favorieten, bespraken inzendingen “top en flop” en maakten de twintig winnaars bekend. In precies hetzelfde tijdslot dat Kendrick optrad, koos Drake ervoor om zijn publiek online te betrekken – een strategische zet midden in hun publieke rivaliteit .

error: Kopiëren mag niet!