Shawn Mendes keert terug: concert in Ziggo Dome op 20 augustus

Na drie jaar afwezigheid keert Shawn Mendes terug op het podium. De Canadese zanger, die in 2022 zijn wereldtournee afbrak om mentaal te herstellen, begint op 5 augustus aan een Europese tournee.

Mendes doet onder andere Krakau, Madrid, Londen en Zürich aan. Ook Amsterdam staat op de planning: op 20 augustus geeft hij een show in de Ziggo Dome. De kaartverkoop is vrijdag gestart.

Mendes zou eigenlijk al in 2023 optreden in Nederland, maar zegde die shows af wegens mentale overbelasting.

In Amsterdam krijgt hij dit keer muzikale steun van de Portugese singer-songwriter MARO, bekend van het Eurovisie Songfestival. De zanger kondigde zijn comeback enthousiast aan op Instagram: “We zijn weer onderweg.”

error: Kopiëren mag niet!