Twee doden bij crash klein vliegtuigje tegen bus op drukke weg in São Paulo

Vrijdag zijn minstens twee mensen omgekomen nadat een klein vliegtuig op een drukke weg crashte en in botsing kwam met een bus in São Paulo, in het zuiden van Brazilië. Verkoolde vliegtuigonderdelen lagen verspreid over de snelweg.

De crash vond plaats rond 7:20 uur lokale tijd langs Marquês de São Vicente in de wijk Barra Funda, meldde CNN Brasil. Twee mensen in het vliegtuig zijn levend verbrand, aldus de militaire politie. Zes andere mensen raakten gewond, waaronder een motorrijder en een vrouw in de bus die beiden werden geraakt door rondvliegend puin. Het is niet bekend of de twee omgekomen mensen bemanningsleden of passagiers waren.

Dramatische videobeelden van het dodelijke incident lieten zien hoe het kleine vliegtuigje op de drukke weg in São Paulo crashte. Het vliegtuig slipte over de snelweg, miste ternauwernood een lange file van ochtendverkeer en werd gevolgd door een dikke rookpluim. Overlevenden werden naar twee nabijgelegen ziekenhuizen gebracht.

De autoriteiten zijn een onderzoek gestart naar de oorzaak van de crash..

error: Kopiëren mag niet!