Lions Club Kwatta krijgt uitmuntende beoordeling

Lions Club Kwatta krijgt uitmuntende beoordelingDe District Governor 60A Lion Patric Taylor (PMJF) heeft op vrijdag 29 november jongstleden een bezoek gebracht aan Lions Club Kwatta. Dit bezoek was in verband met de club audit. Taylor heeft intussen alle Lion Clubs in Suriname al bezocht en gewaardeerd tussen 8,5 tot 9. Lions Club Kwatta is gewaardeerd met het cijfer 10 vanwege hun uitmuntende prestaties. Op 29 november 2013 heeft de District Governor Lion P. Taylor (PMJF) een audit gehouden bij onze club, vertelt Ganesh Laigsingh , president van Lions Club Kwatta. Een audit is een soort functioneringsgesprek waarbij de club als het ware wordt beoordeeld op bepaalde zaken. Laigsingh noemt enkele van deze punten op. Controleren of de clubleden volgens hun taakomschrijving functioneren, welke is vastgelegd in de LCI (= Lions Club International)-procedures. Controleren of de club zijn administratie in orde heeft. Welke grote projecten de club heeft uitgevoerd of nog zal uitvoeren. Zijn alle financiële verplichten al voldaan, wordt alles op tijd gerapporteerd. Deze zijn volgens Laigsingh de belangrijke punten waarop er wordt gelet tijdens de beoordeling. Onze club heeft na deze audit de hoogste score gekregen van de District Governor, namelijk het cijfer 10. Ik ben erg blij met onze prestatie en natuurlijk zullen we het goede werk voortzetten voor de gemeenschap, aldus Laigsingh.

error: Kopiëren mag niet!
%d bloggers liken dit: