Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 314 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >  
GESTOORDE POOGDE ZWANGERE VROUW TE VERKRACHTEN

Geplaatst: 31/10/2008

Paramaribo -  De gestoorde Tunes Sam Asalibi is gisteren gevonnist tot vijf jaar cel wegens poging tot verkrachting. De kantonrechter Anandkoemar Charan gelastte verder dat Tunes gedurende zijn detentie begeleid wordt door zowel een psycholoog als een psychiater. De verdachte heeft eerder dit jaar gepoogd om een vier maanden zwangere vrouw te verkrachten. De vrouw in kwestie hoorde een geklop op haar voordeur. Daarna hoorde zij een harde trap en de voordeur vloog open. Tunes stond in de deuropening en vroeg aan de vrouw waar haar man was. Deze gaf te kennen dat hij naar het werk was gegaan. De verdachte trok zijn schoenen uit, liep op de vrouw af en greep haar bij haar middel.

Vervolgens gaf hij haar een harde duw waarbij zij op haar rug kwam te vallen. Tunes probeerde zijn vingers in haar ondergoed te stoppen, maar het slachtoffer verzette zich hevig. Hij bedreigde haar met de dood. Tunes was duidelijk sterker dan de vrouw: het gelukte hem op gegeven ogenblik een vinger te stoppen in haar geslachtsdeel. Toen de verdachte geen acht gaf op haar smeekbedes, schreeuwde zij luidkeels om hulp. De buurvrouw en haar zonen gingen op het hulpgeroep af. De buurjongens hebben Tunes met geweld uit de woonkamer moeten halen. Bij de politie bekende de verdachte het feit. Bij de rechter-commissaris gaf hij te kennen dat hij een liefdesrelatie had met het slachtoffer. De vrouw zegt dat dit niet waar is.

De officier van justitie Claudia Bruining achtte ontucht bewezen en eiste, gelet op de ernst van het feit, een gevangenisstraf van twee jaar en zes maanden onvoorwaardelijk met aftrek en als bijzondere voorwaarde dat de verdachte gedurende zijn detentie begeleid wordt door een psychiater. De psychiater heeft dit kenbaar gemaakt in zijn rapport. Tunes leidt aan een stoornis van geestesvermogen en psychiatrische behandeling is noodzakelijk om recidive te voorkomen.

In tegenstelling tot de openbare aanklaagster, achtte de kantonrechter poging tot verkrachting bewezen. ‘De vrouw heeft zich ernstig moeten verzetten’, benadrukte de magistraat. De rechter is het eens met de psychiater dat Tunes een gevaar vormt voor anderen. Een langere detentie en begeleiding zijn passend en geboden.

Widjai Ganesh






 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 31/10/08

Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!