Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 115 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Li Fo Sjoe niet op de hoogte van voordracht nieuwe voorzitter

Geplaatst: 06/03/2008

Paramaribo -  Allan Li Fo Sjoe, waarnemend voorzitter van het universiteitsbestuur, is zich niet bewust van een eventueel op handen zijnde benoeming van een derde tot voorzitter van het bestuur. Hij weet niets af en gaat ongestoord verder met het werk op de universiteit. In een gesprek met DBS geeft hij aan dat wanneer het zover is, de universiteit het wel zal merken. De Pertjajah Luhur (PL) was voornemens om Soewarto Moestadja van D21 voor te dragen als kandidaat voor het voorzitterschap van het bestuur van de Anton de Kom Universiteit van Suriname (Adek). Ook hiervan zegt Li Fo Sjoe niet op de hoogte te zijn. Volgens hem zal de benoeming van een voorzitter een politiek karakter hebben, echter wil hij zich onthouden van verder commentaar. Wat hij wel wil meegeven is dat hij gemerkt heeft dat het traditie is geworden dat bij politieke benoemingen geschiktheid, bekwaamheid en een zeker profiel meestal geen dominante rol spelen.
De hoogst verantwoordelijke voor de universiteit is het ministerie van Onderwijs en Volksontwikkeling. “Uiteindelijk is het de regering die beslist en we zien hoe wij daarmee verder zullen gaan.” Li Fo Sjoe zegt dat als er een andere voorzitter komt, hij best wel veel ervaring heeft opgedaan en die best wil delen, maar dan wel met mensen die het goed menen en een zekere betrokkenheid hebben met de universiteit.
Li Fo Sjoe werd in 2000 benoemd tot vicevoorzitter van het bestuur van de universiteit. Toen in september 2005 de toenmalige voorzitter, Gregory Rusland, de nieuwe minister van Natuurlijke Hulpbronnen werd, kreeg Li Fo Sjoe de functie van waarnemend voorzitter van het bestuur. In februari 2006 werd duidelijk dat dr. Juan Chin Kwie door de regeringspartij Pertjajah Luhur was voorgedragen als kandidaat voor het voorzitterschap. Ruim 2 jaar later is Li Fo Sjoe nog steeds waarnemend voorzitter.
Soewarto Moestadja zegt dat hij zich niet kandidaat zal stellen voor de positie van voorzitter van het bestuur van de Anton de Kom Universiteit van Suriname. Hij bevestigt dat hem is gevraagd door de voorzitter van de PL om het bekleden van deze functie in overweging te nemen. Moestadja zegt dat hoe graag hij deze wens van PL zou willen inwilligen, hij vanwege zijn eigen drukke werkschema het aanbod heeft geweigerd. “Ik kon deze keer geen ja zeggen, omdat ik het al druk genoeg heb met mijn eigen werkzaamheden.”

Santi Sieuw

 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 06/03/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!