Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 167 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Vicepresident Sardjoe:
‘Een stukje gebrek aan voorlichting’


Geplaatst: 24/01/2008

Paramaribo -  ‘Misschien moet er wat meer voorlichting gegeven worden op dit stuk, omdat mede op verzoek van de vakbeweging, de regering overgegaan is tot uitkering van een tegemoetkoming die is gebaseerd op het model van de tegemoetkoming bij de brandstofuitkering.’ Dit zei vicepresident (vp) Ramdien Sardjoe gisteren kort voor aanvang van de ministerraadsvergadering aan DBS toen hem gevraagd werd waarom de inhoudingen op de salarissen met betrekking tot de tegemoetkoming bij de brandstof, bij de leerkrachten toch zijn doorgevoerd, terwijl hij in een telefonisch onderhoud met de president van de Fols, Marcelino Nerkust, had aangegeven dat zulks niet het geval zou zijn.

Nerkust noemde de inhouding op de eenmalige brandstofcompensatie onterecht en misplaatst. Hij had medio december in een gesprek met minister Maurits Hassankhan van Binnenlandse Zaken (Biza) gevraagd dat de overheid voor deze keer geen belasting zou inhouden op de lumpsum, omdat het volk het al zo moeilijk heeft. De bewindsman zou dit bespreken in de Raad van Ministers van 16 december. In een telefonisch onderhoud tussen de vp en Nerkust was bevestigd dat er geen inhoudingen gepleegd zouden worden. De Fols -president vindt het jammer dat de inhouding achteraf toch gebeurd is.

Hij vindt dat deze handeling alleen maar irritatie opwekt bij het volk. Wat er precies is gebeurd, naar zeggen van vp Sardjoe, is dat de regering zich gehouden heeft aan dat principe. Hij zegt dat op het vastgesteld bedrag van de mensen nu een bedrag is opgebracht voor de belastingen zodat zij het bedrag in handen kregen op basis van de brandstofuitkeringen.Misschien is een stukje gebrek aan voorlichting de oorzaak geweest dat zaken nu onduidelijk zijn. Hij zei verder dat voorzover er fouten zouden zijn gemaakt, die geëvalueerd moeten worden. De vp verklaarde tot slot dat hij dit vraagstuk tot een punt van bespreking zal maken in de ministerraadsvergadering.

Zahier Azizahamad

 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 24/01/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!