Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 123 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Gesprekken BvL en vp Sardjoe voortgezet

Geplaatst: 08/01/2008

Paramaribo -  Het bestuur van de Bond van Leraren (BvL) heeft de vervolggesprekken met vp Sardjoe voortgezet om een oplossing te bewerkstelligen in het conflict met het Minov. De laatste gesprekken werden zaterdag gevoerd met de vp. Het BvL-bestuur kan nog niet aangeven of op grond van deze consultatie de actie zal worden opgeschort.

Het is bekend dat de VOS-scholen op 14 januari een aanvang moeten maken met het onderwijs voor het tweede kwartaal. De BvL hoopt dat voor die datum een bevredigende oplossing wordt bereikt. Leerkrachten van de middelbare scholen, aangesloten bij de BvL, hebben op 26 november van het vorig jaar het werk neergelegd uit onvrede dat het Minov weigert invulling te geven aan het pakket van de bond. Voornaamste eisen in dit pakket zijn salariscorrectie, aanpassing van de verschillende toelagen en kwalitatieve verbetering van de werkomstandigheden van de leerkrachten.

 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 08/01/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!