Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 130 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Poging tot ontvoering mislukt
 

Geplaatst: 29/02/2008

Paramaribo -  Een ondernemer die een avondje uit wilde gaan eten, is op het nippertje ontsnapt aan een poging tot ontvoering. De redding van de ondernemer kwam door kordaat optreden van het A-Team van de politie. Volgens informatie die Dagblad Suriname heeft gekregen, ging de ondernemer eten in het restaurant Pelikaan te Leonsberg, alwaar hij onder bedreiging gesommeerd werd naar zijn auto terug te gaan. De dader reed toen met een enorme snelheid weg met de ondernemer in de auto.

Op de een of andere manier had het A-Team informatie over wat er zou gaan gebeuren. De banden van het voertuig met de ontvoerde erin werden beschoten door het A-Team. De ontvoerder reed op de beschoten banden nog harder waarbij het voertuig tegen een lantaarnpaal en vervolgens tegen een schutting aanvloog. De dader kwam hierbij om. Hij bleek van Surinaamse komaf te zijn.



 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 29/02/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!