Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 167 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Eerste groep geselecteerden Welten vertrekken binnenkort naar Nederland
 

Geplaatst: 22/02/2008

Paramaribo -  De financiële opleider en ‘detacheerder’ Welten, Nederlandse marktleider in het opleiden en detacheren van professionals voor banken en verzekeraars, start per 1 juni een eerste training van financiële opleidingen en detachering voor Surinamers. Vorig jaar heeft oprichter en bestuurder van Welten, Cees Welten, samen met Brigitte Wong Tham Soeng, projectmanager en Winston Wilson, productmanager, een bezoek gebracht aan Suriname voor een eerste algemene verkenning. Die verkenning heeft erin geresulteerd dat eind maart Welten terugkeert om trainees te werven voor het trainerschap in Nederland, waarna men terugkeert om in Suriname werk uit te voeren voor Nederlandse banken en verzekeraars.

Welten wil geïnteresseerde Surinaamse afgestudeerden de mogelijkheid bieden een financiële opleiding te volgen in combinatie met praktijkopdrachten in het Nederlandse bank- en verzekeringswezen voor een tijdsbestek van ongeveer een jaar. Daarnaast is het de bedoeling huidige klanten in Nederland, vrijwel alle banken en verzekeraars, te overtuigen om een stuk van hun Nederlandse activiteiten te verplaatsen naar Suriname. Een stap die volgens Welten kan worden gemaakt doordat er geen taalbarrière is en door de contacten die er van oudsher tussen de landen zijn.

Grote belangstelling voor opleiding
Tijdens zijn bezoek heeft Welten diverse scholen en de universiteit bezocht, waar de belangstelling voor de opleidingen heel groot bleek te zijn. Ook een gesprek met de minister van Handel en Industrie, Clifford Marica, is succesvol verlopen. De voordelen van een opleidingsinstituut voor Suriname zijn dat er werkgelegenheid gecreëerd kan worden en dat afgestudeerden in de richting rechten en economie, opgewaardeerd worden naar hetgeen de financiële dienstverlening vraagt op internationaal niveau. Welten wil in juni de eerste groep en in september de tweede groep van mensen naar Nederland meenemen. Volgens Cees Welten is dit model het eerste in zijn soort dat geïntroduceerd zal worden in Suriname.


Zahier Azizahamad

 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 22/02/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!