Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 99 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Voorstel tariefsaanpassing PLO voorgelegd aan RvM
 

Geplaatst: 07/02/2008

Paramaribo -  Minister Richel Apinsa van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) heeft gisteren het voorstel van de Particuliere Lijnbushoudersorganisatie (PLO) voorgelegd aan de Raad van Ministers (RvM). Het gaat volgens haar om de verhoging van het bustarief tot SRD 1.64 voor een stadsrit op de particuliere lijndiensten. ‘PLO heeft een voorstel gedaan, BBS niet’, verduidelijkte Apinsa tegenover DBS.

TCT is niet met de voorstellen van de Bushoudersbond Suriname (BBS) meegegaan omdat de bond aan herhaaldelijke oproepen geen gehoor heeft gegeven. De PLO is de enige busorganisatie geweest die steeds contact maakt met TCT. De BBS is, na de vaststelling van het overgangstarief, de maandag daarop weggebleven en is een hele tijd niet aan de onderhandelingstafel verschenen en dit pas deed na een tweede aanmaning van het ministerie. ‘Toen kwamen ze weer op het ministerie, maar toen kwamen ze separaat’, zegt de minister.

Ondanks alle verwikkelingen ziet ze de BBS niet als een onbetrouwbare gesprekspartner. ‘Misschien hebben ze meer tijd nodig.’ Het tarief van SRD 1,64, zal aan de RvM worden voorgelegd. ‘Dat is samen door PLO en BBS gepresenteerd aan het ministerie. Dus als we niets horen van BBS gaan we ervan uit dat we met het eerste tarief moeten werken waar de BBS erbij was. Ik zie geen vuiltje aan de lucht’, aldus minister Apinsa.

De PLO en de BBS konden na een gezamenlijke actie door onderlinge meningsverschillen op den duur niet door één deur. De PLO diende voor de aanpassing een gewenste bustarief van SRD 1,64 in, terwijl de BBS een tarief van SRD 1, 68 indiende. De minister heeft uiteindelijk het voorstel van de PLO aan de RvM voorgelegd.

Gregory Rijssen
 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 07/02/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!