Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 483 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Bewoners volkswoningen schaamteloos gedupeerd  

Geplaatst: 06/02/2008

Paramaribo -  Bewoners van volkswoningen worden in Nickerie schaamteloos gedupeerd. Eén van de bewoonsters van een volkswoning in de Van Pettenpolder is onlangs onaangenaam verrast met een brief waarin is vermeld dat haar woning op 1 februari is ingetrokken vanwege achterstallige huur. Opmerkelijk genoeg wordt uitgerekend op diezelfde dag haar woning aan een derde toegewezen.

Deze brief doet ernstige twijfels rijzen bij de NDP- volksvertegenwoordiger Rashied Doekhie. De betreffende woning is nog niet afgebouwd. Dit is zeer rancuneus, stelt het DNA-lid. “Toen die mensen zijn gaan wonen, waren die huizen niet eens afgebouwd. Zij zijn momenteel bezig dat op eigen houtje te doen. Ik denk dat het voor een ieder duidelijk moet zijn dat het afbouwen van een huis in deze tijd beslist niet gemakkelijk is.’ Door interventie van Doekhie zal de bewoonster een advocaat in de arm nemen om te voorkomen dat haar woning alsnog wordt ingetrokken. Momenteel bestaat bij haar de vrees dat zij ‘any time’ eruit gezet kan worden.

‘Zijn ze gek geworden in het land. Het bedrijven van vriendjespolitiek moet niet ten koste gaan van de minderbedeelde burgers’, merkt Doekhie op. Die mevrouw is op het volkswoningbouwproject niet de enige die met uitzetting bedreigd is. Doekhie zal er voor zorgdragen dat minderbedeelde personen niet uit hun volkswoningen verdreven worden. Het baart hem ernstige zorgen dat niet elke burger van het land aanspraak kan maken op een stuk land en woning.

Wanneer in ogenschouw wordt genomen dat Suriname niet eens een half miljoen inwoners telt, kan gezegd worden dat opeenvolgende regeringen hebben gefaald om dit probleem op te lossen. Het is ook triest te noemen dat in periodes van verkiezingscampagnes, de burgers doodleuk aan het lijntje worden gehouden door regeringsleiders dat zij over een perceel zullen beschikken. Helaas komt er na de verkiezing niets van terecht. Er moet vooral niet uit het oog verloren worden dat deugdelijke huisvesting tot één van de belangrijke voorwaarden behoort voor het ontwikkelen van een natie.

Asha Bhagwat
 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 06/02/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!