Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 140 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Eigenaar verliest auto in 3 maanden


Geplaatst: 04/02/2008

Paramaribo -  ‘Nauwelijks 3 maanden heb ik die auto gekocht en nu is het gestolen. Ik heb wel mijn vermoedens, maar ja, ik heb geen bewijzen.’ Dit zijn woorden van Mike Rampersad tegenover DBS die zijn lichtgroene Toyota Carina van het bouwjaar 1999 met kentekenplaat 03-77 VP vrijdagavond tussen 8:30 -12:00 is kwijtgeraakt. Hij had de auto geparkeerd in de buurt van de Van Sommelsdijckstraat waar hij werkzaam is bij een bekende eetcafé.

Enkele uren nadat hij zijn werkzaamheden had aangevangen, ging hij kijken naar zijn auto. ‘Ik stond versteld daar ik mijn auto niet meer zag’. Hij heeft toen contact opgenomen met de Meldkamer en moest gaan naar bureau Keizerstraat om aangifte te doen. Verder zegt Mike dat hij het vermoeden heeft dat de dieven hem enkele dagen hebben geobserveerd voordat ze toesloegen. Tot nu toe heeft hij nog steeds niets gehoord van de politie. Hij doet een dringend beroep op de samenleving om uit te kijken naar zijn lichtgroene Toyota Carina. Elke tip die kan leiden tot het terugvinden van de auto, wordt beloond met US$1.000 en kan doorgespeeld worden op de nummers 08822161/ 08850982/ 08788105 of de dichtstbijzijnde politiepost.

De publiciteitsman van het Korps Politie Suriname (KPS), Humphrey Naarden, zegt dat de politie, nadat aangifte is gedaan van de diefstal, alles in zijn vermogen doet om het gestolen voertuig terug te vinden. De grensposten worden in zulke gevallen direct op de hoogte gesteld. Ook wordt via de Meldkamer een ‘alco-bericht’ doorgestuurd bestemd voor alle politiebureaus en eenheden om uit te kijken naar zo een voertuig.

Mocht een gestolen voertuig ergens gesignaleerd worden door de politie, dan wordt dit direct in beslag genomen en de mensen die zich op dat moment in dat voertuig bevinden, worden aangehouden als verdachten. Op de vraag of het onderzoek van de politie niet ondermijnd wordt wanneer de benadeelden soms geld uitloven om hun voertuigen terug te vinden, zegt Naarden dat zulks niet het geval is. Het stimuleert volgens de publiciteitsman de samenleving juist om informatie door te geven zodat de daders en het voertuig sneller achterhaald kunnen worden door de politie.

Zahier Azizahamad
 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 04/02/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!