Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 151 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Formule TRAD 30 jaar succesvol

Geplaatst: 01/02/2008

Paramaribo -  Op 1 februari 1978 startte grafisch vormgeefster Thea Rubenstein aan de Dr. Sophie Redmondstraat 15 met Thea Rubenstein Advertising, afgekort TRAD. Dit jaar viert het reclamebureau als N.V. TRAD dus het dertigjarig bestaan. In de reclamewereld is dertig jaar overleven een topprestatie, zeker in ontwikkelingslanden zoals Suriname. Thea vormde samen met Renè Atmosoerodjo, beter bekend als Atmo, en Erna Soedardjo vanaf de start een soort drie-eenheid. Dat is terug te vinden in het logo: een gelijkzijdige driehoek, die wordt opgevuld door steeds kleiner wordende driehoeken. Het logo staat symbool voor de eenheid, de teamgeest en de verscheidenheid aan diensten die NV TRAD al 30 jaar biedt.

In 1986 nam de heer Atmo het directeursstokje over en nog wel in een economisch zeer slechte tijd. Hij moest vijf mensen ontslaan, wat hem als oud-vakbondsleider nog steeds pijn doet. Met veel kunst- en vliegwerk overleefde het bedrijf en groeide weer uit tot één van de grotere reclamebureaus van Suriname, met 12 man personeel en eigen afdelingen voor de grafische reclames en voor radio- en televisieproducties. Daarnaast vervaardigt NV TRAD weer televisieprogramma’s en documentaires. Thea Rubenstein steunt vanuit een afstand als president-commissaris nog steeds haar geesteskind.

De heer Atmo, gevraagd naar het ‘geheim’ van TRAD’s succes: “We willen geen klant missen en gaan daarom vaak verder in onze service dan andere bedrijven, soms tot in het absurde aan toe. Voeg bij die gedrevenheid, vakkennis, kwaliteit en betrouwbaarheid plus een flinke dosis creativiteit en je hebt de unieke mix die alleen NV TRAD heeft.” Met die mix heeft NV TRAD bijna elk bestaand bedrijf in Suriname al eens als klant in portefeuille gehad. Het overwon ook forse financiële tegenvallers, ontstaan doordat enkele klanten zeer hoge rekeningen niet betaalden.

De heer Atmo is ervan overtuigd dat NV TRAD met die unieke mix ook de concurrentie met het groeiende aantal reclamebedrijven aankan. “Het beste bewijs is dat we nog nooit voor onszelf geadverteerd hebben. Dat hoeven we ook niet…onze klanten doen dat voor ons…”
 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 01/02/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!