Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 325 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Uniqa sleept TAS voor de rechter

Geplaatst: 27/08/2008

Paramaribo -  Telecomprovider Uniqa sleept de Telecommunicatie Autoriteit Suriname (TAS) na lang overleg voor de rechter omdat de TAS op onwettige wijze Uniqa’s opstarttarief afkeurt. De TAS is van mening dat het opstarttarief van Uniqa (6 US dollarcent per gesprek) moet worden verwerkt in haar tarieven, terwijl het telecommunicatiebedrijf vindt dat tarievenstructuren puur commercieel zijn. Werkt de telecomprovider niet mee, dan staat vast dat de TAS, Uniqa beboet. Uniqa’s baas Tyrone Alberto pikt dit niet en legt de zaak voor aan de onafhankelijke rechter.

Alberto zegt dat nergens in de Telecommunicatiewet staat dat telecomproviders geen opstarttarief mogen inbrengen. ‘Wij hebben meerdere keren en op verschillende wijzen gevraagd aan de TAS waar precies in de wet staat dat wij geen opstarttarief mogen hebben. Ze hebben niet duidelijk aangegeven waar in de wet dit staat’, zegt Alberto. Hij legt uit dat de enige bepaling in de wet over gebruikerstarieven handelt over de minimum- en maximale tarieven die bij interconnectiegesprekken gelden.
Zo mogen providers de klant tussen de 10,5 US dollarcent cent en 22 US dollarcent in rekening brengen. Als de TAS door de rechter in het gelijk wordt gesteld, zullen de tarieven van Uniqa over de gehele linie duurder worden en zal de tarievenstructuur veranderen, een ontwikkeling waarop Uniqa niet staat te wachten.

De Uniqa-topman legt verder uit dat zijn bedrijf voor een bepaalde tarievenstructuur heeft gekozen, omdat men een bepaalde doelgroep wil bereiken. Zo wenst men het publiek goedkoper te laten bellen en meer tijd voor zijn geld te geven. Uniqa richt zich op bellers die lange gesprekken voeren. Alleen bij de eerste minuut tikt de teller sneller, vanaf de tweede minuut is Uniqa goedkoper dan elke provider, beweert Alberto.

TAS-directrice Jetty Olff is uitlandig. De president-commissaris van de TAS, Michel Amafo, gaf desgevraagd aan niet te kunnen reageren, omdat hij vooralsnog over deze materie niet gedetailleerd is geïnformeerd.

Gregory Rijssen





 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 27/08/08

Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!