Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 81 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal >
Het leven zoals het is
‘Ik leef nog!’
 

Geplaatst: 05/04/2008

Paramaribo -  Toen een binnenlandse vlucht van Blue Wing gisteren neerstortte, was het hele land met stomheid geslagen. Negentien mensen lieten het leven bij deze trieste gebeurtenis waarbij ik, stagiaire bij Dagblad Suriname, door het oog van de naald ben gekropen:

Dinsdag vertrok ik met een vlucht van Blue Wing naar Ralleighvallen voor een trip van drie dagen. We stonden donderdagmiddag gepakt en gezakt te wachten op het toestel dat ons terug naar de stad zou brengen toen het verschrikkelijke nieuws ons bereikte via de radiozender in het kamp van Stinasu. Het vliegtuig was onderweg naar de airstrip in Raleighvallen fataal neergestort. De sfeer in de groep van 17 mensen was meteen omgeslagen en ieder van ons werd stil. ‘We moeten er geen doekjes om winden, we moeten jullie niet voor de gek houden’, zei de gids. ‘Deze erge gebeurtenis heeft zich voorgedaan en we hopen op jullie begrip en medeleven naar de nabestaanden toe.’ Niemand in de groep zou immers anders hebben gereageerd op het nieuws. We begrepen maar al te goed dat we door het oog van naald waren gekropen, want wij hadden ook in dat toestel kunnen zitten.

Het lot heeft ons gered van de ramp. Het enige wat we konden doen was wachten op een ander vliegtuig dat ons zou komen oppikken en in stilte denken aan de onschuldige slachtoffers die zomaar het leven werd ontnomen. Het toeval wilde dat er in de groep twee leden van het cabinepersoneel en een piloot van Martinair aanwezig waren. Zij probeerden meteen om de rest van de aangeslagen groepsleden af te leiden zodoende ze een rustige vlucht naar de stad te geven. Toch was het niet te onderkennen dat enkele mensen de schrik te pakken hadden en met een klein hartje wachtten op de kist met bestemming Paramaribo.

Het kan verkeren en voor je er erg in hebt kan je leven een totaal andere wending krijgen. Wij hebben geluk gehad, maar anderen hebben het daarom moeten bekopen. Veel sterkte aan alle nabestaanden en dat de slachtoffers rust mogen vinden.

Leen Van Hemel

 

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 05/04/08


Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!