Slogan

Dagblad Suriname - waar de krant lezen nog leuk is!                  Suriname's populairste krant.    Nu: 126 gebruiker(s) online

Banner pagina


navigatiebar

 Laatste nieuws | Sport | Vrije Tribune | Starbuzz | Fawaka | Hotcard |  Foto's  Risaalah  Sandesa

Header

Banner
 
Banner pagina

 

 

 

Nieuws Tools Vertel een vriend Print bericht

Nationaal > Eerste vlucht martin-air naar suriname

Geplaatst: 14/07/2006

Paramaribo - ‘Meer goedkope stoelen beschikbaar’

Op zondag 29 oktober maakt Martin-Air de eerste made and fly vlucht vanuit Amsterdam naar Paramaribo. Martin-Air onderhoudt vanaf die dag twee keren per week een lijndienst naar Paramaribo. Elke zondag zal Martin-Air een non-stop vlucht uitvoeren naar Suriname en op de dinsdag gaat de vlucht via Trinidad & Tobago. Hierdoor zullen de passagiers meer keuze hebben. Er zullen ongeveer 400 mensen per week meer vervoerd kunnen worden naar Paramaribo dan dat tot nu toe het geval is.

Foto: Sander Heijmans, senior Vice- President Passage (links) en Arie Verberk, President & CEO van Martin-Air (rechts), tijdens de persconferentie gisteren gehouden in de Ballroom van Torarica, over de eerste lijnvlucht van Martin-Air vanuit Amsterdam naar Paramaribo.

Naar woorden van Arie Verberk, President & CEO van Martin-Air, die tijdens een persconferentie aangaf dat er al mondelinge afspraken zijn gemaakt met de minister van Transport, Communicatie en Toerisme, (TCT), Alice Amafo. Van de minister hadden zij vernomen dat er zich geen problemen meer zullen voordoen en dat ze in de allerlaatste maanden haar handtekening zal plaatsen onder de vereiste documenten. Volgens Verberk is Martin-Air een 100% Nederlandse vliegmaatschappij die aan vracht en passage doet. Ook heeft Martin-Air een omzet van 1,2 miljard euro, waarbij er ruim 4.000 medewerkers een emplooi vinden. Martin-Air heeft gekozen voor Paramaribo om tegemoet te komen aan de vraag van de markt om meer capaciteit op de route Amsterdam - Paramaribo. Ook deelde Verberk verder mede, dat Martin-Air veel bekendheid geniet in Europa als de vakantievervoerder op de verre bestemmingen z.a Canada, Florida en het Caraïbischgebied.

De vluchten die naar het Caraïbischgebied worden uitgevoerd, worden met zes 767 EF 300 vliegtuigen gedaan, die elk een capaciteit hebben van 270 stoelen. Volgens Verberk boekte Martin-Air geen winsten met de charter vluchten naar Paramaribo, omdat zij alleen maar daarvoor vergunningen konden krijgen. Vandaar dat men zich is gaan focussen op de Surinaamse markt voor passage omdat dat een Visited Friends and Relatives (VRF) -markt behelst.

De Surinaamse markt is een markt van mensen uit Suriname op familiebezoek of vriendenbezoek naar Amsterdam en andersom. Naar woorden van Verberk zullen de tarieven goedkoper worden, maar niet sensationeel. Het grote verschil met de 2 concurrenten zal zijn, dat Martin-Air veel meer goedkope stoelen ter beschikking zal stellen. De prijzen zullen ook een beetje lager liggen. Ook bevestigde hij dat Martin-Air geen dochtermaatschappij is van de KLM.

Zahier Azizahamad

Boven

New Page 1 Meer Nieuws

Meer nieuws: 14/07/06

Banner pagina

Bij overname Bron vermelding verplicht / Dagblad Suriname.

Om deze website te bekijken heeft u Macromedia Flash player 7.0 of hoger nodig.
Indien uw browser geen scripting support, gelieve de Java software te downloaden.

sub navigatie
Meer Rubrieken




Happy Birthday to you ....
Dankbetuigingen en overlijdensberichten
Adverteren binnen DBS!
Colofon

Bekijk ons nieuwsarchief!

Download wallpapers

Verfris jouw desktop!

 

Banner pagina

 

bottom navigatiebar

 Privacy verklaring | Colofon | Adverteren | Vertel een vriend | Maak ons uw Startpagina!